کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

بازداشت پسر فابیوس به اتهام فساد مالی

برخی منابع خبری روز سه‌شنبه از بازداشت پسر وزیر خارجه فرانسه به اتهام «جعل سند، تقلب و پولشویی» خبر داده‌اند.

553484_785.jpg

پلیس فرانسه، پسر لوران فابیوس، وزیر خارجه فرانسه را برای انجام تحقیقاتی در ارتباط با «جعل سند، تقلب و پولشویی»، بازداشت کرده است.

به گزارش روزنامه انگلیسی گاردین، تحقیقات اولیه از «توماس فابیوس» سال ۲۰۱۳ آغاز شد، زمانی که خرید ساختمانی به قیمت ۷ میلیون یورو توجه پلیس را جلب کرد.

یک منبع پلیس به خبرگزاری فرانسه گفت پلیس نگران است آقای فابیوس منابع مالی لازم برای تملک این واحد مسکونی با متراژ ۲۸۵ متر مربع را از طریق پولشویی به دست آورده باشد. مأموران پلیس، روز سه‌شنبه تحقیق در این باره را آغاز کردند.

مقامات آمریکایی هم چند هفته پیش حکم بازداشت «توماس فابیوس» را صادر کرده بودند. توماس به ارائه چک‌های بی‌محل به ارزش بیش از ۳.۵ میلیون دلار به کازینویی در لاس‌وگاس متهم کرده شده و حکم بازداشتش صادر شده بود.

وکیل پسر وزیر خارجه فرانسه، روز سه‌شنبه بازداشت او را تأیید اما از ارائه هر گونه جزئیات بیشتر در این باره خودداری کرد.

وکیل توماس فابیوس ۳۴ ساله، دو سال پیش، هنگام آغاز تحقیقات در دو سال پیش به رسانه‌های فرانسه گفته بود که توماس هزینه خرید این آپارتمان را از طریق یکی از سپرده‌های بانکی و وامی که از بانک دریافت کرده پرداخت کرده است.

توماس، بزرگترین فرزند وزیر خارجه فرانسه است. هنگامی که او ۳ سال داشت پدرش نخست‌وزیر فرانسه شد.

سایت کسب و کار بازده

منبع: فارس

 

هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

(مشاهده امروز ۲۵ نفر)

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

دیدگاه بگذارید

Notify of
avatar
wpDiscuz

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی