کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

بارش برف و باران در روز پنج شنبه

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: آسمان تهران روز پنج شنبه نیمه ابری است و اوایل شب با بارش باران و در ارتفاعات با بارش برف همراه خواهد بود.

 

333.jpg

به گزارش بازده به نقل از مهر احد وظیفه افزود: بررسی نقشه‌های پیش یابی هواشناسی بیانگر ادامه فعالیت سامانه بارشی، طی امروز در نوار غربی، دامنه‌های جنوبی البرز، سواحل دریای خزر، دامنه‌های زاگرس مرکزی، بخشهایی از مرکز، جنوب و شمال شرق کشور است و سبب ابرناکی، بارش باران و وزش باد دراین مناطق خواهد شد.

وی گفت: بارش در مناطق سردسیر شمال غرب، ارتفاعات البرز و ارتفاعات زاگرس مرکزی به صورت برف و در جنوب غرب گاهی با رعدوبرق و وزش باد همراه است و فعالیت این سامانه، روز پنج شنبه در سواحل دریای خزر، دامنه‌های البرز مرکزی و شرقی و شمال شرق خواهد بود، همچنین با تاثیر موج دیگری در روز پنج شنبه در شمال غرب و غرب نیز، ابرناکی و بارش پراکنده رخ خواهد داد.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی تاکید کرد: این موج، روز جمعه در دامنه‌های جنوبی البرز، سواحل دریای خزر و شمال شرق کشور سبب ابرناکی و بارش خواهد شد. امروز با نفوذ جریانات سرد شمالی بر روی سواحل دریای خزر ضمن کاهش دما، دریا مواج خواهد شد. همچنین پیش‌بینی می‌شود که در روز جمعه خلیج فارس نیز مواج باشد.

وظیفه گفت: آسمان تهران روز پنج شنبه نیمه ابری اوایل شب بارش باران در ارتفاعات با بارش برف همراه خواهد بود و دمای هوا نیز فردا به ۱۵ و ۶ درجه سانتیگراد می‌رسد.

 

//بازده//

مطالب پیشنهادی:

کدام کشورها بیش‌ترین برق را از انرژی‌های تجدیدپذیر تولید می‌کنند؟

فعالان اقتصادی یونان به ایران می‌آیند

فرودگاه امام تعطیل شد

*
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی