کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

این تمساح غول پیکر اینترنت را شوکه کرد

این چیزی است که یا مستقیما از یک کابوس بیرون آمده‌است یا خیال‌بافی علمی تخیلی عاشقان خزندگان است. این بازی گلف خیلی معمولی شروع شد، اما وقتی ناگهان یک تمساح عظیم‌الجثه از ناکجا در چمن خزید، مهمان‌های باشگاه گلف بوفالو کریک در پالمتو، فلوریدا، بی‌نهایت شوکه شدند. و این یک تمساح معمولی نبود که در ایالت سان شاین (کوئینزلند) عادی است… بلکه شاید بزرگ‌ترین تمساحی بود که تا به حال ثبت شده‌است!

giant-alligator

یکی از گلف‌بازها به اندازه‌ی کافی شجاع، و به اندازه‌ی کافی خوش‌شانس بود که توانست این منظره‌ی سورئال را با دوربین ضبط کند. وقتی یک مرد دیگر وارد تصویر می‌شود، مشخص می‌شود این جانور چه‌قدر غول‌پیکر است. بعضی آدم‌ها می‌گویند طول این تمساح ۴.۵۷ تا ۴.۸۷ متر است: بزرگ‌ترین تمساح که تا به حال در فلوریدا ثبت شده‌است، ۴.۲۶ متر طول، و ۳۵۳.۸ کیلوگرم وزن دارد.

یکی از کارمندان باشگاه گلف بوفالو کریک به نام وندی اسکوفیلد می‌گوید: “آدم‌ها شنیده‌اند که او در این حوالی است و می‌خواهند آن را ببینند، برای همین مسئولان تماشاگران را برای گردش با ماشین به این‌جا می‌آورند تا یک نفر بتواند عکس بگیرد. او هیچ‌کس را اذیت نمی‌کند و آنها هم او را اذیت نمی‌کنند، او برای این زمین گلف، که متعلق به ماناته کانتی است، نماد شانس است.” البته، برخی بازدیدکنندگان مشکوک هستند که این کلیپ با کمک تکنیک انیمیشن‌سازی سی جی‌ای ساخته شده‌است، در حالی که منابع خبری و خود گلف‌بازها می‌گویند این تمساح ۱۰۰ درصد واقعی است.

از این لحظه‌ی شگفت‌انگیز که با دوربین گرفته شده‌است لذت ببرید و آن را با دوستان‌تان در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید. از اینجا می توانید این ویدیو را تماشا کنید.

 

ترجمه:تحریریه سایت بازده_مینا بنادکوکی

منبع:littlethings

بازده

 

موضوع محوری:

تمساح غول پیکر

برچسب ها

*
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی