کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

اپرا وینفری جایزه افتخاری گلدن گلوب را می‌گیرد

انجمن رسانه های خارجی هالیوود برگزار کننده مراسم «گلدن گلوب» یا گوی زرین، اعلام کرد در مراسم امسال از اپرا وینفری قدردانی می کند و به این هنرمند نامدار آمریکایی جایزه ویژه یک عمر دستاورد هنری اهدا خواهد شد.

اپرا وینفری جایزه افتخاری گلدن گلوب را می‌گیرد

او این عنوان افتخاری را به دلیل سالها حضور درخشان در عرصه سینما و تلویزیون دریافت می کند.

خانم وینفری ۶۳ ساله که به «ملکه رسانه ها» شهرت دارد، از بازیگران توانا و صاحب نام هالیوود است که در دهه های اخیر در نقش های تأثیرگذار و ماندگاری به هنرنمایی پرداخته است

این خبر ساعاتی پیش و در نشستی خبری از سوی «مورگن فریمن» بازیگر مشهور آمریکایی اعلام شد، او در سال ۲۰۱۲ همین جایزه را از انجمن رسانه های خارجی هالیوود دریافت کرد.

اپرا وینفری این نشان ویژه را در مراسم اهدای جوایز گلدن گلوب در لس آنجلس در ماه ژانویه دریافت می کند.

«مهر تاتنا» مدیر انجمن رسانه های خارجی هالیوود ضمن قدردانی از اپرا وینفری، او را الگوی موفقی برای زنان و دختران توصیف کرد، هنرمندی که مخالف جدی تبعیض های نژادی و جنسیتی در جهان است.

اپرا وینفری به دلیل اجرای برنامه های تلویزیونی تأثیرگذار خود از با نفوذترین شخصیت های دنیای هنر و سرگرمی است و از محبوبیت زیادی به ویژه در میان زنان برخوردار است.

از فیلمهای مطرح او می توان به «رنگ ارغوانی»، «خدمتکار» و «سلما» اشاره کرد، اپرا وینفری بعنوان تهیه کننده و سرمایه گذار در تولید بسیاری از فیلمها و سریال های مرتبط با سیاهپوستان و زنان مشارکت نیز داشته است.

انجمن رسانه های خارجی هالیوود در سال ۱۹۴۴ تأسیس شد و اعضای آن را نویسنده ها و گزارشگران نشریات و رسانه های بین المللی در آمریکا تشکیل می دهند.

آنها هر سال جوایزی موسوم به گلدن گلوب را به برترین محصولات سینمایی و تلویزیونی اهدا می کنند.

از برندگان پیشین جایزه یک عمر دستاورد هنری یا «سیسیل ب دمیل» می توان به مریل استریپ، آدری هپبورن، باربارا استرسند، دنزل واشنگتن، جورج کلونی، هریسون فورد، سیدنی پوآتیه و مارتین اسکورسیزی اشاره کرد. ​


وبگردی سایت کسب و کار بازده

اپرا وینفری جایزه افتخاری گلدن گلوب را می‌گیرد


برچسب ها

*
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی