کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

اولین بانک تمام آنلاین جهان تاسیس می شود

کره جنوبی اولین کشور دنیا خواهد بود که بانک‌های جدیدی بدون شعب فیزیکی در آن تاسیس خواهند شد، زیرا تمام فعالیت‌های این بانک‌ها از طریق اینترنت انجام خواهد شد.

shop.jpg

به گزارش بازده به نقل از فارس، نهادهای نظارتی مالی و بانکی در کشور کره جنوبی موافقت اولیه خود را با تاسیس بانک‌های تمام آنلاین که از حمایت دو کنسرسیوم مورد پشتیبانی شرکت Kakao و علی بابای چین برخوردارند، اعلام کرده اند.

Kakao محبوب‌ترین خدمات چت همراه را در کره جنوبی ارائه می‌دهد و بخشی از یک کنسرسیوم متشکل از ۱۱ شریک تجاری و از جمله واحدهایی از encent Holdings Ltd و eBay Inc است. کنسرسیوم دیگر متشکل از ۲۱ شریک تجاری است که KT Corp و Alibaba’s Alipay Holding Ltd رهبری آن را بر عهده دارند.

کنسرسیوم مورد حمایت Kakao که بسیاری از غول‌های تجار کره از جمله Korea Investment & Securities، Kookmin Bank و Loen Entertainment با آن همکاری دارند در گام اول ۲۵۹.۷۲ میلیون دلار در بانک آنلاین خود سرمایه‌گذاری خواهد کرد و در سال ۲۰۱۸ هم بیش از ۳۰۰ میلیون دلار دیگر سرمایه‌گذاری در بانک مذکور انجام می‌دهد. فعالیت بانک مذکور از سال ۲۰۱۶ آغاز می‌شود.

کنسرسیوم KT که از همکاری Woori Bank و Hyundai Securities‌ بهره می برد از سرمایه‌گذاری بیش از ۲۰۰ میلیون دلاری بهره‌مند خواهد شد.

 

سایت کسب و کار بازده

منبع: فارس

 

مطالب مرتبط
تحریم‌‌های بانکی ۳ تا ۵ ماه پس از اجرای توافق لغو می‌شود
چین بانک امریکایی را هم کپی کرد
۳ بانک ایرانی با ایتالیا همکاری می‌کنند
بانکی که مشتری جدید قبول نمی‌کند
بهترین بانک: ۱۰ معیار انتخاب بهترین بانک جهت سپرده گذاری
جهان در عکس های این هفته
اولین بانك کره جنوبی در ايران افتتاح شد
سقف وام‌های بانکی شکست
نخستین گوشی انعطاف پذیر جهان را بشناسید
۳ تغییر رفتار سود بانکی از ۲ نگاه
رشد معاملات مسکن تهران در شهریور ۹۵
۱۹ بهترین کشور دنیا برای بچه دار شدن از نظر مهاجرین

برچسب ها

*
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی