کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

اوباما: رای سنا در ماجرای توافق ایران پیروزی دیپلماسی بود / کاخ سفید: کنگره تنها يک هفته براي رد توافق فرصت دارد

باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا ضمن تمجید از رای کنگره به نفع توافق ایران گفت کار اکنون باید به اجرا و راستی آزمایی این توافق معطوف شود.

obama1.jpg

به گزارش بازده و به نقل از انتخاب، اوباما در بیانیه ای مکتوب اعلام کرد :« این رای پیروزی برای دیپلماسی، برای امنیت ملی آمریکا و برای امنیت و ثبات جهان است ».

از سوی دیگر، جاش ارنست سخنگوی کاخ سفید گفت: فرصت کنگره برای رد کردن توافق هسته ای ایران یک هفته دیگر منقضی می شود و این یک خبر خوب برای جامعه بین المللی است که بتواند توافق هسته ای ایران را اجرا کند.

ارنست گفت: بدیهی است که هفدهم سپتامبر آخرین فرصتی خواهد بود که کنگره در اختیار خواهد داشت که از آن برای از بین بردن توافق استفاده کند. به طور امیدوارانه این تلاشها موفق آمیز نخواهند بود و به نظر نمی رسد که آنها به این خواست خود برسند.ما قادر خواهیم بود که همراه جامعه بین المللی به جلو حرکت کنیم و این توافق را اجرایی کنیم.

سخنگوی کاخ سفید در ادامه در پاسخ به تلاش جدید شماری از نمایندگان مجلس نمایندگان برای مقابله با توافق اتمی ایران گفت: این کار بیهوده ای است که ساعاتی پس از آن آغاز شد که این موضوع شفاف شد که این لایحه در سنا راه به جایی نمی برد. در این طرح اختلاف نظراتی در بین اعضای جمهوری خواه کنگره درباره اینکه چگونه به جلو حرکت کنند، مشاهده می شود اما ما در این باره اطمینان داریم که پس از هفدهم سپتامبر این زمان منقضی خواهد شد و ما خواهیم توانست که همراه با جامعه بین المللی به جلو حرکت کنیم و این توافق را عملی کنیم و از دستیابی ایران به تسلیحات اتمی جلوگیری کنیم.

سایت کسب و کار بازده

مطالب مرتبط
۳ مانع تاثیر مناسب نتایج توافق جامع هسته‌ای بر اقتصاد ایران
ایران و ۱+۵ به توافق هسته‌ای نهایی رسیدند
سفر مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا به ایران در آینده نزدیک
اخراج محترمانه بداخلاق‌ها از ایران؛ حذف پژو از بازار خودرو
ایران یک سرزمین خاص روی کره ی خاکی
کاخ سفید حادثه منا را تسلیت گفت
صعود ۹ پله‌‌ای رتبه ایران در شاخص رقابت پذیری اقتصاد
قدرتمندترین افراد جهان در ۲۰۱۵
هواپیماهای ‌امریکایی از دی امسال در خطوط هوایی ایران
چالش‌های شرکت های نوآور در ایران
ایران با آلمان، سوئد و فرانسه برای خودروسازی توافق کرد
خودروسازان آلمانی به ایران می‌آیند

برچسب ها

*
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی