کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

اوباما: بدون توافق هسته‌ای با ایران، احتمال جنگ در خاورمیانه بیشتر می‌شد/ این توافق ۲۵ سال تداوم خواهد داشت

رییس جمهور آمریکا در نشست خبری گفت: بدون توافق هسته‌ای با ایران، احتمال جنگ در خاورمیانه بیشتر می‌شد.

obama2.jpg

به گزارش بازده، نشست خبری باراک اوباما رییس‌جمهوری امریکا در خصوص توافق هسته‌ای ایران و غرب دقایقی پیش آغاز شد.

اوباما در این سخنرانی اظهارکرد: امروز به دلیل مذاکراتی که انجام دادیم، شیوع تسلیحاتی هسته‌ای در خاورمیانه را متوقف کردیم. بیش از ۵۰ سال پیش کندی به ما گفت بیایید هیچوقت با ترس مذاکره نکنیم.

اوباما افزود: این توافق قدرت مذاکرات امریکا را نشان می‌دهد. ما جلوی گسترش سلاح‌های هسته‌ای را در خاورمیانه گرفتیم. آژانس امکان دسترسی به هر جا و هر وقت را خواهد داشت. بازرسان به نیروگاه‌های هسته‌ای ایران به صورت ۲۴ ساعته دسترسی خواهند داشت.

رییس‌جمهوری امریکا بیان کرد: توافق با ایران بر اساس اعتماد نیست، بلکه بر اساس راستی‌آزمایی است. ایران توافق کرده است که برای ۱۵ سال آینده سوخت هسته‌ای را به خارج بفرستد. ایران فعالیتهای مشکوک‌اش را متوقف می‌کند.

اوباما گفت: بدون توافق با ایران، احتمال جنگ ما در خاورمیانه بیشتر می‌شد. در دوره ریاست جمهوری‌ام بارها گزینه نظامی علیه ایران را بررسی کردم. این توافق، تمام پارامترهای ما را رعایت کرده است. ایران دو سوم سانتریفیوژها را انبار خواهد کرد.

سایت کسب و کار بازده

(مشاهده ۴۷ نفر, فقط امروز)
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.
راحت و سریع با زدن دکمه + انتشار بده

برچسب ها

0 دیدگاه در “اوباما: بدون توافق هسته‌ای با ایران، احتمال جنگ در خاورمیانه بیشتر می‌شد/ این توافق ۲۵ سال تداوم خواهد داشت”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید ترین های هفته

No top posts yet

Page generated in 3٫154 seconds. Stats plugin by www.blog.ca

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

پشتیبانی سایت