کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

انجمن قطعه‌سازان خودرو با وجود رای دیوان عدالت اداری، منحل نخواهد شد

بازده: یک عضو انجمن قطعه‌سازان خودرو اظهار داشت که این انجمن به دلیل ثبت در اتاق بازرگانی با وجود رای دیوان عدالت اداری مبنی بر ابطال انتخابات سال گذشته، منحل نخواهد شد.

NajafiManesh1.jpg

محمدرضا نجفی‌منش عضو انجمن قطعه‌سازان خودرو در گفت‌وگو با بازده در خصوص خبر امروز رسانه‌ها مبنی بر ابطال قطعی انتخابات اول مرداد سال گذشته توسط دادگاه تجدید نظر دیوان عدالت اداری و در پی آن منحل شدن انجمن قطعه‌سازان اظهار داشت: به هیچ عنوان چنین نیست و یکی از اعضا که به دنبال شکایت است، دارد این قضیه را پیگیری می‌کند، اما به هر حال خوشبختانه انجمن ما در دو نهاد رسمی و دولتی به ثبت رسیده است، هم در اتاق بازرگانی به ثبت رسیده و هم در وزارت کار ثبت شده است.

وی افزود: در این حکم در ثبت وزارت کار رخ داده است که ما هم به آن اعتراض کردیم و این قضیه کماکان در جریان است اما چون انجمن در اتاق بازرگانی نیز به ثبت رسیده است، دارد به فعالیت‌اش ادامه می‌دهد و هیچ خللی در برنامه‌هایش به وجود نیامده است.

نجفی‌منش ادامه داد: ضمن این‌که در قانون جدید بهبود فضای کسب و کار هم برای این‌که چنین گرفتاری‌هایی به وجود نیاید به اتاق بازرگانی تکلیف شده است که بیاید و چون خیلی از انجمن‌ها هم در اتاق بازرگانی، هم در خانه‌ی صنعت و معدن، هم در وزارت صنایع و بعضا در وزارت کشور ثبت هستند، لذا برای این‌که چنین اتفاقاتی به وجود نیاید، کاری کردند که این‌ها همه تعیین تکلیف و یکپارچه سازی شود.

عضو انجمن قطعه‌سازان خودرو بیان کرد: اما الان چون خوشبختانه انجمن ما در اتاق بازرگانی ثبت است، و در آنجا هم هیچ مشکلی ندارد، و تنها یک نفر شاکی شده است و کار خود را پیش برده است که ما هم داریم پاسخ می‌دهیم و روی آن حکمی هم که دیوان عدالت اداری داده است، اقداماتی را داری مانجام می‌دهیم که هم حکم را متوقف کنیم و هم این‌که اقامه دعوی داشته باشیم. بنابراین بحث انحلال انجمن به طور کلی منتفی است.

سایت کسب و کار بازده

هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

(مشاهده امروز ۲۳ نفر)

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

دیدگاه بگذارید

Notify of
avatar
wpDiscuz

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی