کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

انتقال فرودگاه مهرآباد منتفی است

مدیرکل فرودگاه مهرآباد تهران گفت: انتقال این فرودگاه به طور کلی منتفی است.

فرودگاه مهراباد

پیشنهاد انتقال فرودگاه مهرآباد از سوی شهرداری تهران در واكنش به پرواز نافرجام یك هواپیمای مسافری و سقوط آن در حوالی مهرآباد مطرح شد .

در این طرح منطقه پروازی اطراف فرودگاه، به لحاظ دو نوع آلودگی‌ هوا و صوتی و همچنین خطر سوانح هوایی، برای ساكنان این منطقه ناامن تشخیص داده شده بود.
در همین ارتباط امروز علی رستمی با تاکید بر ثبت ملی ترمینال شماره یک فرودگاه‌مهرآباد، گفت: با منتفی شدن موضوع انتقال،برنامه‌ریزی برای سامان دادن بخش پرواز و فرودگاهی در اداره کل فرودگاه‌مهرآباد، آغاز شده است.
وی افزود: در پنج سال آینده، فرودگاه مهرآباد را به فرودگاه‌ ویژه و VIP تبدیل خواهیم کرد تا در صورت لزوم، تعدادی از پروازهای مهم خارجی در این فرودگاه‌ به زمین، بنشینند.
رستمی به امضای تفاهم نامه میان شرکت فرودگاه‌ها و یک شرکت ایتالیایی برای توسعه فرودگاه‌مهرآباد اشاره کرد و گفت: بر اساس این تفاهم نامه که امیدواریم به انعقاد قرارداد نهایی برسد ، ترمینال اصلی فرودگاه ‌مهرآباد ،۸۰ هزار مترمربع توسعه خواهد یافت که این میزان تا ۱۲۰ هزار مترمربع نیز قابل افزایش است.
وی گفت : در صورتی که تفاهمنامه با شرکت ایتالیایی منعقد شود، ترمینال اصلی فرودگاه‌مهرآباد با مشخصات یاد شده در سه سال ساخته خواهد شد.

مبع: گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان

سایت کسب و کار بازده

انتقال فرودگاه مهرآباد منتفی است


مطالب مرتبط

برچسب ها

*
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی