کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

انتخاب نوع اسکناس و برداشت بدون کارت از خودپردازها میسر شد

در راستای رقابت تنگاتنگ بانک‌های داخلی در حوزه بانکداری الکترونیک، این بار، بانک مسکن، چندین قابلیت تازه را به دستگاه‌های عابر بانک خود اضافه کرده که شاید برای کاربران معمولی این دستگاه ها، امکان انتخاب اسکناس دلخواه، یکی از جذاب ترین‌ها باشد.

khod.jpg

این قابلیت گاهی اوقات بسیار حیاتی هم می‌شود، مثلا اگر شما ۲۰۰ هزار تومان از دستگاه بگیرید و چهار اسکناس ۵۰ هزار تومانی در اختیارتان باشد، برای خرید جزئی حتما باید پولتان را خرد کنید. در حالی که انتخاب اسکناس این مشکل را حل می‌کند.

علاوه بر این، بانک مسکن قابلیت‌های دیگری را هم در این دستگاه‌ها قرار داده که از آن جمله می‌توان به پرداخت اقساط، ۱۰ گردش آخر مربوط به واریز یارانه حساب انتخابی، سرویس‌های ساتنا و پایا (IBAN) تا سقف ۵۰۰ میلیون ریال اشاره کرد.

همچنین برداشت بدون کارت نیز از دیگر قابلیت‌های دستگاه‌های خودپرداز بانک مسکن است. به این ترتیب که مشتری دارای مسکن کارت با مراجعه به یکی از دستگاه‌های خود پرداز بانک مسکن ابتدا کارت و رمز خود را وارد می‌کند. سپس از طریق منوی «شارژ و سایر خدمات» نسبت به انتخاب گزینه «خدمات برداشت بدون کارت «اقدام نموده و پس از فشردن گزینه «صدور قبض برداشت بدون کارت» مبلغ درخواستی خود را که می‌بایست حداقل ۵۰ هزار ریال و حداکثر ۲ میلیون ریال باشد وارد می‌نماید.

شارژ مستقیم (top up)، سرویس چند کارت و یک حساب، سرویس چند حسابی و شارژ برچسب پرداخت الکترونیکی عوارض از دیگر قابلیت‌های سرویس‌های‌ای تی ام بانک مسکن است.

این بانک ظاهرا قرار است به زودی سرویس‌های جدید دیگری را نیز در این راستا ارائه نماید.

منبع: جام نیوز

سایت کسب و کار بازده

 

مطالب مرتبط

برچسب ها

*
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی