کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

افشای بدهی‌های یونان به ۴ عضو اصلی اتحادیه اروپا

میزان بدهی‌های دولت یونان به ۴ کشور اصلی عضو اتحادیه اروپا فاش شد.به گزارش بازده، میزان بدهی‌های یونان به ۴ کشور اصلی عضو اتحادیه اروپا فاش شد که کشور آلمان بیشترین میزان طلب را از دولت یونان دارد.

euro1.jpg

بدین ترتیب یونان ۵۷.۲۳ میلیارد یورو به آلمان، ۴۲.۹۸ میلیارد یورو به فرانسه، ۳۷.۷۶ میلیارد یورو به ایتالیا و ۲۵.۱ میلیارد یورو به اسپانیا بدهکار است.

وزیران دارایی منطقه یورو در حال بررسی تازه‌ترین طرح پیشنهادی دولت یونان برای دریافت کمک مالی هستند. نمایندگان مجلس یونان شب پیش به طرح نخست‌وزیر یونان رای مثبت داده‌اند.

پی‌یر مسکوویسی، مسئول اقتصادی اتحادیه اروپا گفته است که یونان پیشرفت چشمگیری داشته و اکنون زمان آن رسیده که به سرعت طرح‌های پیشنهادی را به اجرا بگذارد.

شماری از کشورهای منطقه یورو کماکان نظر چندان مساعدی نسبت به دولت یونان و طرح پیشنهادی ندارند.

نخست‌وزیر یونان گفته است که اصلاحات پذیرفته شده در طرح نجات ملی، فراتر از وعده‌های این حزب در انتخابات بوده است اما در عین حال خاطرنشان کرد که این طرح، بهتر از طرح‌های پیشین است.

دولت یونان از اعتباردهندگان به این کشور خواسته تا ۵۹.۴۷ میلیارد دلار در اختیار این کشور قرار داده شود. در مقابل، دولت به اصلاحات در سیستم بازنشستگی، افزایش مالیات‌ها و خصوصی‌سازی دست می‌زند.

سایت کسب و کار بازده

 

(مشاهده ۱۴ نفر, فقط امروز)
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.
راحت و سریع با زدن دکمه + انتشار بده

برچسب ها

0 دیدگاه در “افشای بدهی‌های یونان به ۴ عضو اصلی اتحادیه اروپا”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید ترین های هفته

No top posts yet

Page generated in 2٫694 seconds. Stats plugin by www.blog.ca

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

پشتیبانی سایت