کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

اعلام زمان سوختن کارت‌های سوخت

به گفته‌ی رییس جایگاه‌داران سوخت با توجه به تک نرخی شدن قیمت بنزین و مسئله‌ساز شدن این کارت‌ها برای جایگاه‌داران دولت تصمیم گرفت تا این کارت‌ها را از رده خارج کند، به همین دلیل این کارت‌ها از اول آذر دیگر قابل استفاده نیستند.

shokht.jpg

به گزارش بازده به نقل از خبرآنلاین، بیژن حاج محمدرضا رییس انجمن جایگاه داران سوخت با اشاره به از رده خارج شدن کارت‌های سوخت تا پایان آبان ماه امسال، اظهارکرد: کارت‌های سوخت که در سال ۸۶ برای سهمیه بندی بنزین صادر شده بود، قرار بود تنها برای ۶ ماه قابل استفاده باشد، اما ۹ سال از رده خارج شدن این کارت‌ها طول کشید.

وی افزود: با توجه به تک نرخی شدن قیمت بنزین و مسئله‌ساز شدن این کارت‌ها برای جایگاه داران دولت تصمیم گرفت تا این کارت‌ها را از رده خارج کند، به همین دلیل این کارت‌ها از اول آذرماه دیگر قابل استفاده نیستند.

حاج محمدرضا تصریح کرد: سوخت گیری با کارت‌های سوخت به طور متوسط ۲۶ دقیقه طول می‌کشد در حالی که متوسط سوخت گیری باید بین ۷ تا ۱۲ دقیقه باشد.

رییس انجمن جایگاه‌داران بنزین در پاسخ به شایعه دو نرخی شدن بنزین در سال آینده، خاطرنشان کرد: به طور قطع بنزین دو نرخی مطرح نیست، زیرا قیمت بنزین به قیمت‌های فوب خلیح فارس نزدیک شده است.

او گفت: همانطور که آقای روحانی رییس‌جمهوری قول داده بود، افزایش قیمت بنزین با شیب ملایم انجام خواهد شد، از همین رو انتظار می‌رود که قیمت بنزین در سال آینده نیز همین شیب را ادامه دهد تا به قیمت‌های فوب خلیج فارس که درحال‌حاضر به دلیل کاهش قیمت نفت، حدود ۱۸۰۰ تومان است، برسد.

 

سایت کسب و کار بازده

منبع: خبر آنلاین

 

هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

(مشاهده امروز ۱۲ نفر)

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

دیدگاه بگذارید

Notify of
avatar
wpDiscuz

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی