کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

اعلام رسمی نامزدی ترامپ برای جمهوریخواهان آمریکا

دونالد ترامپ ، تاجر و میلیاردر نیویورکی، با کسب آرا کافی رسما به عنوان نامزد این حزب در انتخابات ریاست جمهوری امسال امریکا در دومین روز از گردهمایی ملی حزب جمهوریخواه امریکا در کلیولند، معرفی شد.

ترامپ

پس از آن که پسر دونالد ترامپ آرای نیویورک را برای پدرش اعلام کرد، عملا دونالدترامپ به تعداد کافی رای برای نامزدی حزب دست یافت. دونالد ترامپ با کسب یک هزار و ۲۳۷ رای حدنصاب لازم را به‌دست آورده است.

فرزند این میلیاردر نیویورکی گفت: باعث افتخار من است که امشب اعلام کنم که با محاسبه آرا، دونالد ترامپ حدنصاب لازم را کسب کرده است.

دونالدترامپ در واکنش در حساب توییتری خود نوشته است: نامزدی حزب جمهوریخواه برای انتخابات ریاست جمهوری امریکا افتخار بزرگی برای من است. من سخت کار خواهم کرد و شما را ناامید نخواهم کرد. اول امریکا!

قرار است دونالدترامپ روز چهارشنبه در این گردهمایی سخنرانی کند.

گردهمایی ملی حزب جمهوریخواه در کلیولند واقع در ایالت اوهایو درحال برگزاری است. طبق این گزارش به دنبال شکست مخالفان دونالد ترامپ در روز دوشنبه، در دومین روز شمارش آرا ایالت‌های محتلف برای تعیین نامزد نهایی در دستور کار قرار گرفت.

معترضان عصر دوشنبه در گردهمایی ملی جمهوریخواهان خواستار رای گیری دوباره بودند، اما نتوانستند رای لازم را کسب کنند.

در دومین روز گردهمایی ملی جمهوریخواهان، پل رایان، رییس مجلس نمایندگان با حضور در این گردهمایی فرآیند رای گیری برای تعیین نامزدنهایی این حزب را آغاز کرد.

سخنرانان دومین روز

تفنی ترامپ، دختر دونالد ترامپ، یکی دیگر از سخنرانان در دومین روز گردهمایی ملی جمهوریخواهان بود. وی در این سخنرانی به نقش دونالدترامپ در زندگی شخصی‌اش پرداخت.

در ادامه دونالد ترامپ جونیور، فرزند ارشد ترامپ، نیز در گردهمایی ملی جمهوریخواهان گفته است: هیلاری کلینتون خطری است که امریکایی‌ها قادر نخواهند بود بهای هزینه ریاست جمهوری او را بپردازنند.

حمله به هیلاری کلینتون، نامزد احتمالی حزب دمکرات محور اصلی بیشتر سخنرانی‌ها در دومین روز از گردهمایی ملی جمهوری خواهان بود.

در همین حال، سناتور “جف سشن”، از ایالت آلاباما در این مراسم دونالد ترامپ را “یک جنگجو و یک پیروز” خطاب کرده است.

 

سایت کسب و کار بازده

موضوع محوری

نامزدی ترامپ

منبع:نسیم

هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

(مشاهده امروز ۹۰ نفر)

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

دیدگاه بگذارید

Notify of
avatar
wpDiscuz

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی