کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

اطلاعیه مهم سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها درباره حذف‌شدگان از یارانه نقدی

سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها پس از بررسی اعتراض حذف شدگان، یارانه نقدی برخی از این خانوارها را از تیر ماه امسال دوباره برقرار کرد.

به گزارش بازده، سازمان هدفمندی یارانه‌ها پس از رسیدگی به اعتراضات حذف شدگان و بررسی صحت اطلاعات ارائه شده از تیر ماه ۱۳۹۴، یارانه این افراد را دوباره برقرار کرده است.

yaraneh.jpg

به نقل از ایرنا، هر چند دولت در ماه‌های گذشته در راستای بودجه ۱۳۹۴ و کاهش درآمد هدفمندسازی یارانه‌ها به ۳۹ هزار میلیارد تومان (کاهش حدود ۴ هزار میلیارد تومان نسبت به سال گذشته) کار حذف یارانه پر درآمدها را آغاز کرد اما این امر در نهایت با اعتراض تعدادی از حذف شدگان که خود را مستحق دریافت یارانه می‌دانستند، مواجه شد.

بر همین اساس دولت نیز از پنجم خرداد ماه امسال در فراخوانی اعلام کرد که معترضان می‌توانند از تاریخ مذکور شکایت خود را در سامانه به نشانی (yaraneh۱۰.ir) ثبت کنند.

در این سامانه تمهیدات لازم برای رسیدگی به شکایات حذف شدگان از دریافت یارانه در نظر گرفته و قرار شد شهروندان حداکثر ۱۵ روز پس از ثبت اعتراض، پاسخ خود را از طریق پیامک دریافت کنند.

البته در حالی که دولت وعده ارسال پیامک به معترضان و تعیین وضعیت آنها را داده بود و شاکیان منتظر دریافت پیامک از سوی سازمان هدفمندی یارانه‌ها بودند اما برخی از معترضان در ماه اخیر بدون اینکه پیامکی دریافت کنند یارانه تیرماه را دریافت کردند.

البته گفتنی است دولت باید برای جبران کاهش درآمدی هدفمندی یارانه‌ها معادل ۵ تا ۶ میلیون نفر را از دریافت یارانه حذف کند.

سایت کسب و کار بازده

 

برچسب ها

*
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی