کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

اسرارِ شخصیت تان در دست چپ شما نهفته است

پیش از آن که به اسرار دست چپ بپردازیم یک مقدمه از این سلسه نوشتارها تقدیم شما خوانندگان همیشگی بازده می شود.

مجموعه مقالات مربوط به شخصیت‌شناسی که در ماه‌های اخیر توسط بازده ترجمه، تهیه و آماده شده است در میان مخاطبان جایگاه ویژه‌ای یافته و استقبال شما گرامیان را دربر داشته است. از این رو تحریریه‌ی بازده به طور منظم مطالب جذاب و جدیدی برای طرفداران و علاقمندان به این حوزه انتشار می‌دهد. این نوشتار نیز یکی از همین موضوعات خواندنی است که شاید درباره‌ی شما نیز به خوبی صدق کند. با ما همراه باشید و یک شخصیت‌شناس حرفه‌ای شوید!

۱. دست چپ مطالب زیادی در مورد سلامتی، ویژگی‌های شخصیتی و بسیاری چیزهای دیگر در موردتان برملا می‌کند.

دست چپ

دستان‌تان هم‌چون آینه هستند – آنها مطالب زیادی را در مورد شخصیت‌تان برملا می‌کنند: ویژگی‌های‌تان، وضعیت سلامتی‌تان و حتی هر آن‌چه قرار است در آینده با آن روبه‌رو شوید. برای فهمیدن این همه مطلب، باید به آنها به دقت نگاه کنید.

مطلب مرتبط : چگونه راست دست یا چپ دست می‌شویم؟

۲. دست چپ از اهمیت منحصر‌به‌فردی برخوردار است.

دست چپ

چپ یا راست، هر کدام از دستان‌تان در مورد طالع و پیش‌بینی‌های آینده‌تان اهمیت منحصر‌به‌فردی دارند. شاید باورِ این مسئله برای برخی‌ها دشوار باشد، ولی اسرارِ عمیقی در مورد آینده در دست چپ‌تان نهفته است و حقیقتا می‌تواند به سرنوشت‌تان شکل دهد.

۳. اطلاعاتی درمورد دست چپ و چگونگیِ ارتباطش با کف‌بینی

دست چپ

دست چپ مطالب زیادی در مورد شخصیتِ درونی‌تان می‌گوید. در دست چپ، علائمی است که نشان می‌دهند در زندگی شخصی‌مان چه می‌گذرد و در جهانِ درون‌مان، چه آرزوها و خیالات و تمایلات ناخودآگاهی داریم – آرزوی‌هایی که ممکن است با آن‌چه به دوستان و آدم‌های دیگر بازگو می‌کنیم، بسیار متفاوت باشند.

۴. دست چپ اطلاعات زیادی را در مورد‌تان برملا می‌کند

دست چپ

دستانِ چپ و راستِ آدم‌ها معمولا با هم متفاوت هستند؛ ممکن است طول انگشتان دو دست با هم فرق کند؛ خطوط اصلیِ وسطِ دو دست نیز ممکن است متفاوت باشند؛ حتی شاید برجستگی‌های دو دست و رنگ پوست‌شان نیز با هم فرق داشته باشند. این علائم نشان می‌دهند یک فرد در جهانِ درون‌اش نسبت به خانواده و دوستان صمیمی چگونه رفتار می‌کند. دست چپ نحوه‌ی رفتارمان را با همکاران و همسایه‌ها و آدم‌های دورتر نیز برملا می‌کند. تمایل دارید چیزهای بیش‌تری در این مورد بدانید؟ پس به خواندن ادامه دهید…

۵. اگر انگشت اشاره‌تان بلندتر از انگشت انگشتری‌تان باشد:

دست چپ

شما ذاتا یک رهبر هستید و با قدرت، خانواده و دوستان صمیمی‌تان را رهبری می‌کنید. آنها صداقت و نحوه‌ی رهبری‌ و دیدگاه‌های‌تان را در موقعیت‌های مختلف، دوست دارند. عقاید و نظرات‌تان در میان دوستان و خانواده‌تان بسیار نافذ است. از شما راهنمایی و کمک می‌خواهند و معمولا بر اساس ارزیابی‌های‌تان در مورد مسائل و مشکلات‌شان تصمیم‌گیری می‌کنند. شما برای خانواده و دوستان صمیمی‌تان یک رهبر واقعی هستید.

۶. انگشت وسط با یک سری خطوط عمودی بر روی آن:

دست چپ

همواره مشتاق هستید از روابط دقیق و ظریف در میان افراد خانواده‌تان آگاه و مطلع شوید. همیشه به طور طبیعی با همه‌ی اطرافیان‌تان صادق و منصف هستید. نزدیکان‌تان همواره به شما اعتماد، تحسین و حمایت‌تان می‌کنند. صداقت‌تان در طولانی‌مدت نتایج بسیار خوبی برای‌تان خواهد داشت.

۷. انگشتِ انگشتری بلندتر از انگشتِ اشاره‌تان است:

دست چپ

آن‌قدر خلاق و مبتکر هستید که خانواده و دوستان صمیمی‌تان برای ایده‌های جدید و کارهای هیجان‌آور همیشه نزد شما می‌آیند. انجام کارها به شیوه‌ی سنتی حوصله‌تان را سر می‌برد، و به طور طبیعی برای رسیدن به نتایجِ مطلوب برای خانواده و دوستان صمیمی‌تان دنبال روش‌های بهتر و هیجان‌آورتر می‌شد.

۸.انگشتِ کوچک‌تان مقداری از انگشت انگشتری‌تان فاصله دارد:

دست چپ

ایده‌های منحصر‌به‌فردی دارید که معمولا با عقایدِ خانواده‌تان متفاوت است. همیشه به صورت مستقل فکر می‌کنید و کارهای‌تان را انجام می‌دهید؛ به همین دلیل، برای دوستان صمیمی‌تان فردی جالب و هیجان‌آور هستید.

۹. حقایق جالب در مورد دست چپ

دست چپ

اگر کفِ دست چپ‌تان نرم و صاف است، زندگی‌تان پر از فراز و نشیب خواهد بود. در چنین مواردی، ویژگی‌های مثبتِ شخصیت‌تان به کمک‌تان می‌آیند. ممکن است در مواقعی، زندگی برای‌‌تان سخت و دشوار باشد، ولی در نهایت همه چیز درست خواهد شد.

۱۰. در مورد دست چپ، مطالب بیش‌تری بدانید

دست چپ

اگر کفِ دست چپ‌تان پر از خط است، نشان‌دهنده‌ی این مطلب است که آدمِ اخمو، عصبانی و نگرانی هستید. نرم بودنِ دست نشانه‌ی سستی و تنبلی است. اگرچه افرادی که دست نرمی دارند، ممکن است ویژگی‌های درخشان و استعداد زیادی داشته باشند، ‌ولی انگیزه‌شان کم، و استقامت‌شان کم‌تر است. افرادی با چنین دستی، تمایل به شهوت‌رانی و فعالیت‌های غیراخلاقی دارند.


ترجمه: تحریریه سایت کسب و کار بازده_امیررضا مصطفایی

منبع: speakingtree.in

نویسنده: پریانشی لال

اسرارِ شخصیت تان در دست چپ شما نهفته است

دست چپ


مطالب مرتبط
آیا شخصیت شما آن گونه است که برای خودتان کار کنید ؟
۹ روش برای این که باهوش ­ترین فرد در محل کار باشید
چطور بفهمیم کسی دروغ می‌گوید: ۸ باور غلط و ۱ روش مطمئن
دستان خود را مشت کنید، حافظه‌تان زیاد شود
هوش هیجانی: ۱۰ مهارت هوش هیجانی در افراد موفق
قضاوت شخصیت شما: ۱۲ کار که شخصیت شما را با آنها قضاوت می‌کنند
وقتی فرزند نوجوان شما نمی‌خواهد صحبت‌کند چه باید کرد؟
آیا خطوط قلب تان با چسباندن کف دست های تان به هم می رسند؟
عدد سرنوشت شما چه چیزی از شخصیت شما می‌گوید؟
شخصیت شناسی از روی ناخن
شخصیت شناسی از روی شکل چشم
۵ تیپ شخصیتی کلاسیک در کسب و کار و چگونگی کار کردن با آن‌ها

برچسب ها

*
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

  1. سیما گفت:

    خیلی خیلی جالب بود

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی