کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

برندگان جایزه امی ۲۰۱۷ معرفی شدند

برندگان جایزه امی ۲۰۱۷ در شصت و نهمین دوره جوایز امی ( Emmy) که در لس‌آنجلس برگزار شد انتخاب شدند و مجموعه تلویزیونی قصه ندیمه ( The Handmaid’s Tale) محصول شرکت هولو موفق به کسب مهمترین جوایز امی شد.

۱. قصه ندیمه

قصه ندیمه موفق به دریافت ۵ جایزه از جمله بهترین سریال درام، بهترین بازیگر زن برای الیزابت ماس و بهترین بازیگر مکمل زن برای ان داود شد.

این مجموعه با اقتباس از کتابی با همین عنوان نوشته مارگارت اتوود، نویسنده و شاعر کانادایی تهیه شده و دنیایی دیستوپیایی (ویران‌شهری) را به تصویر می‌کشد که در آن زن‌ها از داشتن هرگونه قدرت، شغل،‌ مال یا ثروت محروم هستند و حتی در تعیین سرنوشت خود نقشی ندارند. در قصه ندیمه،‌ زن‌ها برده‌ها و اموالی در دست مردان هستند.

اسامی برندگان جایزه امی ۲۰۱۷

۲.دروغ های کوچک بزرگ

دروغ های کوچک بزرگ ( Big Little Lies) محصول اچ بی او HBO در میان سریال‌های کوتاه نیز با دریافت ۵ جایزه از جمله جوایز بازیگری برای نیکول کیدمن و لورا درن شب خوبی را پشت سر گذاشت.

نیکول کیدمن هنگام دریافت این جایزه گفت: “قدرت تلویزیون ما را مبهوت کرده است. شما به ما اجازه دادید وارد خانه هایتان شویم، اما علاوه بر جنبه سرگرم کننده، این برنامه از موضوع مهمی نیز برخوردار است.”

یکی از نکات جالب این دوره از مراسم معرفی برندگان جایزه امی ۲۰۱۷  که به دستاوردهای تلویزیونی اختصاص دارد آن است که مجموعه وست‌ورلد (Westworld)با آنکه در ۲۲ رشته نامزد شد حتی یک جایزه هم دریافت نکرد.

۳.سریال معاون رئیس جمهور

سریال معاون رئیس جمهور (Veep) که آن هم تولید اچ‌بی‌او است، جایزه بهترین سریال کمدی را گرفت.

 

اسامی برندگان جایزه امی ۲۰۱۷

جولیا لوییز دریفوس که در این سریال نقش رئیس جمهور را بازی می کند، برای ششمین سال پیاپی جایزه بهترین بازیگر نقش اصلی زن را در بخش کمدی گرفت.

مراسم امسال خالی از طعنه های طنزآمیز سیاسی نبود.

استیون کولبرت، میزبان مراسم و چند نفر برندگان جوایز دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا را دست انداختند.

اسامی برندگان جایزه امی ۲۰۱۷

الک بالدوین هنگام دریافت جایزه‌اش برای بهترین بازیگر مرد نقش مکمل گفت: “آقای ترامپ این هم جایزه امی شما.”

الک بالدوین بارها از دونالد ترامپ در شوی تلویزیونی پخش زنده شنبه شب تقلید کرده و مورد استقبال فراوان بیننده‌ها قرار گرفته است.

این بار اشاره او به یکی از مشاغل پیشین آقای ترامپ به عنوان میزبان برنامه تلویزیونی اپرنتیس بود و اینکه هیچگاه برای کارش موفق به دریافت جایزه نشده بود.

اسامی برندگان جایزه امی ۲۰۱۷

شان اسپایسر، سخنگوی سابق کاخ سفید نیز با سخنرانی‎اش همه را متحیر کرد:  “مراسم امی امشب بیشترین تعداد تماشاگر را به خود جلب کرده است.”

منظور او ادعای جنجال برانگیز خودش در مورد مراسم تحلیف دونالد ترامپ بود که در آن رسانه ها را متهم کرد که تصاویر گرفته شده از مراسم تحلیف را به گونه‌ای گرفته‌اند تا تعداد شرکت کنندگان در کمتر از حد واقعی به نظر برسد.

مطلب مرتبط: اسامی برندگان اسکار ۲۰۱۷ 

سریال بازی تاج و تخت که برای دو سال پیاپی بیشترین جوایز امی را دریافت کرده بود، امسال واجد شرایط نامزدی نبود زیرا قسمت‌های تازه آن در فرصت زمانی که معین شده بود پخش نشد.


وبگردی سایت کسب و کار بازده

برندگان جایزه امی ۲۰۱۷ معرفی شدند


 

هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

(مشاهده امروز ۴۳ نفر)

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

دیدگاه بگذارید

Notify of
avatar
wpDiscuz

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی