کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

از خون عزیزانمان نخواهیم گذشت/ اگر لازم باشد با زبان اقتدار سخن می‌گوییم

رییس جمهور کشورمان امروز در مراسم استقبال رسمی از جان‌باختگان فاجعه منا گفت: زبان ما زبان دیپلماسی و برادری بوده و اگر لازم باشد از زبان اقتدار هم سخن می‌گوییم.

rohani.jpg

دکتر حسن روحانی رییس جمهوری کشورمان امروز در مراسم استقبال رسمی از جان‌باختگان فاجعه منا با تسلیت به ملت ایران اظهار داشت: اولین قدم از اقدامات دولت با بازگرداندن تعدادی از جان باختگان انجام شد و دومین قدم هم با شناسایی اجساد به زودی انجام می‌شود.

روحانی افزود: علت حادثه باید به زودی بررسی و روشن شود و اگر کسانی در به وجود آمدن این فاجعه نقش داشته‌اند باید مجازات شوند و بدانند از خون عزیزانمان نخواهیم گذشت.

رییس جمهوری اضافه کرد: زبان ما زبان دیپلماسی و برادری بوده و اگر لازم باشد از زبان اقتدار هم سخن می‌گوییم.

روحانی گفت: واقعیت این مساله باید به صورت کامل روشن شود. ملت بزرگ ما با یکپارچگی و صبر از آزمون سرافراز بودند.

روحانی با اشاره به تلاش‌های انجام شده برای روشن شدن وضعیت جان‌باختگان فاجعه منا اظهار کرد: از وزیر بهداشت به دلیل تلاش‌هایی که در این چند روز انجام دادند و همچنین وزیر امور خارجه که به طور مداوم در نیویورک در حال رایزنی بودند و بسیاری از نتایج به دلیل تلاش وی بوده است همچنین از سازمان حج و زیارت و بعثه مقام معظم رهبری و همچنین وزیرکشور و روسای قوای مقننه و قضاییه و به ویژه از رهبر معظم انقلاب به دلیل بیان مقتدرانه تشکر می‌کنیم.

رییس جمهوری در پایان گفت: به ملت ایران و همه امت اسلامی مجددا تسلیت می‌گوییم.

لازم به ذکر است در فاجعه منا نزدیک به پنج هزار نفر جان خود را از دست دادند که از این تعداد ۴۶۵ تن ایرانی هستند. و امروز اولین کاروان جانباخته متشکل از ۱۰۴ حاجی موسم حج امروز وارد ایران شد.

 

سایت کسب و کار بازده

منبع: خبرگزاری برنا

 

(مشاهده ۱۸ نفر, فقط امروز)
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.
راحت و سریع با زدن دکمه + انتشار بده

برچسب ها

0 دیدگاه در “از خون عزیزانمان نخواهیم گذشت/ اگر لازم باشد با زبان اقتدار سخن می‌گوییم”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید ترین های هفته

No top posts yet

Page generated in 3٫103 seconds. Stats plugin by www.blog.ca

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

پشتیبانی سایت