کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

ارتش آلمان امام جماعت استخدام می‌کند

وزارت دفاع آلمان به دنبال افزایش شمار نظامیان مسلمان در ارتش به دنبال استخدام امام جماعت است.

 

 

alman.jpg

به گزارش بازده به نقل از باشگاه خبر نگاران جوان ، وزیر دفاع آلمان با تقدیر از رفتار مناسب نیروهای مسلمان ارتش این کشور در تعامل با آوارگان اعلام کرد به دنبال افزایش شمار سربازان مسلمان در ارتش، دولت، موضوع تعیین امامان جماعت برای آنها را به طور جدی مورد بررسی قرار خواهد داد.

“اورسولا فون درلاین” اعلام کرد سربازان جوان عرب تبار آلمان خدمات تأثیرگذاری داشته و به وسیله ترجمه برای آوارگان کمک مورد نیاز را ارائه کردند.

دیر لاین با اشاره به اینکه شمار سربازان مسلمان ارتش آلمان در بخش‌های مختلف درحال افزایش است، افزود: آنها به کاملترین شیوه به وظایفشان عمل می‌کنند و این افزایش فزاینده باعث شده است دولت ضرورت بررسی استخدام ائمه جماعت مسلمان در ارتش را تصویب نماید.

خبرگزاری رسمی آلمان به نقل از وزیر دفاع این کشورگزارش کرد: تنها مشکل پراکنده بودن سربازان مسلمان در مناطق مختلف است؛ اما دولت برای حل این مشکل نیز راه‌حل مناسب را در این باره مورد بررسی قرار خواهد داد.

ایمن مزیک، رییس شورای مرکزی مسلمانان آلمان نیز با استقبال از اظهارات وزیر دفاع این کشور، از طرح‌های برای گفت‌وگو با نامبرده در آینده نزدیک درباره این موضوع خبر داد.

 

//بازده//

مطالب پیشنهادی

نحوه‌ی اجرای طرح زوج و فرد و ترافیک در روز پنج‌شنبه

این ۱۵ چیز را کنار بگذارید اگر از زندگی‌تان راضی نیستید

کارآفرین کسی است که از بالای صخره به پایین می‌پرد و در مسیر سقوط، هواپیمایش را می‌سازد

*
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی