کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

ارتباط چشمی : طنازانه ترین زبان بدن

PORTRAIT OF YOUNG COUPLE“وقتی ارتباط چشمی یا تماس چشمی بین دو نفر آغاز می‌شود و ادامه پیدا می‌کند، مدار نامرئی از انرژی بین دو طرف ایجاد می‌شود، موانعی را که معمولا آنها را از یک‌دیگر جدا می‌کند از میان برمی‌دارد و آنها را در آگاهیِ مشترکی از پیوند و همبستگی، به هم نزدیک‌تر می‌کند.” ویل جانسون

قطعا این احتمال وجود دارد که برخی از ما فکر کنیم ارتباط چشمی، نوعی کار معنوی یا مربوط به عصر جدید است. اما می‌توانم به شما اطمینان بدهم که چشم دوختن می‌تواند توسط هر کسی به کار برود؛ هرچند تجربیاتی که در یک جلسه کسب می‌کنیم ممکن است متفاوت باشند، مطمئنا همه‌ی ما، چیزی احساس خواهیم کرد و احتمالا از آن بهره خواهیم جست.

مطلب مرتبط: زبان بدن: زبان چشم ها چه می گوید

چشم دوختن به شریک زندگی‌تان
هر دو نفر باید خیلی راحت مقابل هم بنشینید. بعد از آرام کردن ذهن‌تان، چشم‌های‌تان را بازکنید و به چشمان شریک زندگی‌تان خیره شوید. به طور کلی چشم‌های شما تمایل دارند روی چشم چپ یا چشم راست طرف مقابل‌تان تمرکز کنند. یکی از دو چشم را انتخاب کنید و روی آن متمرکز شوید. به مرور زمان، وقتی که پای تصویر شما از طرف مقابل‌تان وسط می‌آید، ممکن است متوجه شوید رنگ‌ها و شکل‌های مختلف در حال تغییر هستند. نکته‌ی کلیدی این است که به سادگی اجازه دهید تمام این روند رخ بدهد و بیش از حد روی آن تمرکز نداشته باشید.

مطلب مرتبط : ۹۷ حقیقت جالب برای شناخت زبان بدن زنان و مردان

محیط اطراف کم‌کم تیره خواهد شد و چیزها از دور و اطراف شما دور خواهند شد. باز هم این بستگی به نیتی دارد که در سر پرورانده‌اید. شایان توجه است که پذیرشِ شیوه‌‌ی آشکار شدن چیزها برای شما، نکته‌ای کلیدی است زیرا برای همه، نتایج یکسانی رخ نخواهد داد. طول زمانی که برای خیره شدن به طرف مقابل انتخاب می‌کنید، مانند خیره شدن به تنهایی، کاملا به هر دو طرف بستگی دارد، اما به طور کلی اگر ۵ دقیقه یا بیش‌تر به‌طول بینجامد نتایج بهتری حاصل خواهد شد.


ترجمه: تحریریه سایت کسب و کار بازده _ سارا فیضی

نویسنده: لکسی

منبع: د اسپریت ساینس

ارتباط چشمی : طنازانه ترین زبان بدن

تماس چشمی


 

مطالب مرتبط
زبان بدن کارجویان: ۸ نوع زبان بدن که جویندگان کار باید بلد باشند
زبان بدن دیگران : از دست تا صورت
۱۱ ترفند روانشناختی برای تن دادن آدم‌ها به خواسته‌های‌تان
۵ ترفند زبان بدن برای بالا بردن اعتماد به نفس
فهمیدن زبان بدن: ۱۰ شگرد ساده برای فهمیدن زبان بدن دیگران
چرا در آمریکا توصیه می‌کنند از فروشگاه ها گوشت نخرید
مضرات سیگار کشیدن:آیا واقعا می‌دانید چه می کشید؟
ابر انسان: ۱۰ ابر انسان با ظاهر عادی ولی قدرت خارق العاده‌
چطور زبان بدن دلبری مردان را بخوانیم (قسمت دوم)
۷ تکنیک زبان بدن که کسب مهارت در آنها بسیار مفید است
۵ عنصر شخصیت و انرژی: عنصر شما چیست؟
۱۸ راه عالی برای آرامش ذهن و ساده تر کردن زندگی

برچسب ها

*
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی