کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

اتهامات جنسی جدید علیه وودی آلن مطرح شد

گرتا گرویگ، ستاره آمریکایی، و اتهامات جنسی جدید علیه وودی آلن مطرح کرده و می‌گوید که از بازی در فیلم‌های او پشیمان است. این اولین بار نیست که وودی آلن با اتهام سوءاستفاده جنسی از هنرپیشگان و اطرافیان خود متهم می‌شود.

اتهامات جنسی جدید علیه وودی آلن مطرح شد

گرویگ، که سناریست و فیلمساز نیز است، به “نیویورک تایمز” گفته از بازی در فیلم “تقدیم به رم با عشق” به کارگردانی وودی آلن پشیمان است.

خانم گرویگ می‌گوید: «اگر چیزهایی که امروز می‌دانم را در گذشته می‌دانستم، هرگز در فیلم‌های او بازی نمی‌کردم و در آینده هم بازی نخواهم کرد».

وودی آلن، از مدت‌ها پیش، زیر اتهام تعرض‌های جنسی بوده و این امر با به راه افتادن هشتگ “من هم” شدت گرفته است.

وودی آلن از سال ۱۹۸۰ تا ۱۹۹۲ زوج زندگی میا فارو بود و به همراه او دایلن فارو، را به فرزندی قبول کرد. در اواخر دسامبر سال گذشته دایلن فارو در مطلبی برای “لس‌انجلس تایمز” گفت هنگامی که تنها ۷ سال داشته، توسط وودی آلن مورد سوءاستفاده قرار گرفته است.

وودی آلن، که پدرخوانده‌ی دایلن فارو محسوب می‌شود، این اتهام را تکذیب کرد.

 دایلن فارو، در عین حال هنرپیشه‌هایی که در فیلم‌های وودی آلن بازی کرده‌اند، مانند کیت وینسلت، بلیک لیولی و همچنین گرتا گرویگ را به مماشات یا همراهی با “هوسرانی کارگردان” متهم کرد.

وودی آلن (زاده ۱۹۳۵) پس از جدایی از میا فارو، با دخترخوانده‌ی او ازدواج کرد، که ۳۵ سال از خودش جوانتر بود.

پیش از این چند هنرپیشه دیگر از همکاری با وودی آلن ابراز ندامت کرده‌اند، از جمله: الن پیج که در فیلم “تقدیم به رم با عشق” بازی داشت و دیوید کرامهولتز که در آخرین فیلم وودی آلن به نام “چرخ شگفتی” بازی کرده است.


وبگردی سایت کسب و کار بازده

اتهامات جنسی جدید علیه وودی آلن مطرح شد


خبرخوان هفته

برچسب ها

*
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی