کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

آیفون ضد گلوله

این آیفون جلوی گلوله را گرفت و جان یک مرد را نجات داد.

iphone.jpg

نویسنده: مایک رنر

مترجم: امیر پوریانسب

منبع: بیزینس ایسنایدر

وقتی مدیرعامل اپل هفته‌ی بعد در سانفرانسیسکو برای اعلام جدیدترین آیفون‌های آیکانیک به روی صحنه خواهد رفت، احتملاً نمی‌خواهد با قابلیت نجات‌بخشی جان آدم‌ها مشتری جلب کند. با این وجود، دانشجوی ایالت فرسنو مدیون آیفون اس فایو(iPhone S۵) خودش، است که زندگی‌اش را پس از آن‌که گلوله‌ای واقعی به او شلیک شد نجات داد.

طبق گزارش اداره‌ی پلیس فرسنو، قربانی به خانه می‌رفته است که مورد حمله‌ی مردی ناشناس قرار می‌گیرد که سعی داشته است لپ‌تاپ او را بدزد. سارق، یک هفت‌تیر در نیمه خودکار مشکی را از جیبش در می‌آورد و به قربانی شلیک می‌کند، که به جای ورود به بدن‌اش به اپل اس فایو او اصابت می‌کند.

iphone2.jpg

این آیفون، که در کیس حفاظتی برند اسپک قرار داده شده بود، نتوانست لپ‌تاپ را نجات دهد و دزد در نهایت با لپ‌تاپ اچ‌پی قربانی فرار کرد. و قربانی بدون آسیب به سوی پلیس رفت.

این نخستین بار نیست که آیفون قربانی مالکاش می‌شود. در ۲۰۱۲، آیفون اس فور یک مرد ۴۹ساله تنها چیزی بود که بین قلب او و یک گلوله‌ی مرگ‌آور قرار گرفت. در آن مورد، این افزاره‌ی ارتباط‌گری یقیناً جان مالک‌اش را نجات بخشید. با این‌که به نظر می‌رسد دانشجوی ایالت فرسنو از شلیک مهاجم جان سالم به در برده است. ولی فکر کردن به شلیک آن گلوله احتمالاً چیز راحتی برای او نخواهد بود.

//بازده//

 

*
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی