کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

آمریکا پیش نویس تحریم جدید ایران را به رأی گذاشت

آمریکا پیش نویس تحریم جدید ایران را به رأی گذاشت.  این تحریم‌ها سه حوزه “حقوق بشر”، “مبارزه با تروریسم” و “برنامه موشکی” را شامل می‌شوند.

آمریکا پیش نویس تحریم جدید ایران را به رأی گذاشت

بر اساس این طرح که امروز سه‌شنبه ۳ مرداد در مجلس نمایندگان آمریکا به رأی گذاشته می شود افراد و نهادهایی که متهم به نقض حقوق بشر، نقض فروش سلاح‌های سنگین به ایران، دست داشتن در بر هم زدن ثبات منطقه و توسعه برنامه موشکی جمهوری اسلامی هستند، در فهرست تحریم‌های جدید ایالات متحده قرار خواهند گرفت.

این طرح که حدود یک ماه پیش در سنای آمریکا در رابطه با تحریم ایران و روسیه تصویب شده بود، سپس با اصلاحاتی به تأیید دمکرات‌ها هم رسیده و قرار است در مجلس نمایندگان آمریکا هم به رأی گذاشته شود.

کوین مک‌کارتی، رهبر اکثریت جمهوری‌خواه کنگره، کره شمالی را هم به این پیش‌نویس اضافه کرده است. بدین‌ترتیب در نسخه‌ای که به رأی گذاشته خواهد شد، تحریم‌هایی نیز علیه کره شمالی در نظر گرفته شده است.

دموکرات‌ها خواهان اعمال تحریم علیه روسیه و جمهوری‌خواهان خواستار تحریم ایران بودند. آن‌ها با قرار دادن هر دو کشور در یک بسته، با یکدیگر توافق کرده‌اند.

طرح تحریم‌های ایران، روسیه و کره شمالی در صورت تصویب در مجلس نمایندگان، برای امضای دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا، راهی کاخ سفید خواهد شد.


وبگردی سایت کسب و کار بازده

آمریکا پیش نویس تحریم جدید ایران را به رأی گذاشت


برچسب ها

*
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی