کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

آلمان دارای یک میلیون و ۴۳۰ هزار خانوار میلیونر، یونان تنها ۳۴ هزار میلیونر

بیشترین خانواده‌های میلیونر اروپایی در آلمان ساکن هستند تا مشخص شود این کشور همچنان حرف اول را در اقتصاد اروپا بزند.

به گزارش بازده، بر اساس تحلیل سایت استتیستا، ۳٫۵ درصد خانوارهای آلمانی میلیونر هستند. به عبارت دیگر، یک میلیون و ۴۳۰ هزار از خانواده‌های میلیونر اروپایی در کشوری زندگی می‌کنند که بیشترین جمعیت اتحادیه اروپا را دارد و صاحب بزرگ‌ترین اقتصاد در این منطقه است.

milionner.png

فرانسه دومین کشور اروپا است که بیشترین تعداد خانوارهای میلیونر اروپا را دارد به طوری که یک میلیون و ۳۳۰ هزار خانوار فرانسوی میلیونر محسوب می‌شوند تا به این ترتیب ۴٫۴ درصد خانوارها در فرانسه در آخرین دهک درآمدی باشند.

به نقل از میزان، این رقم درخصوص ایتالیایی‌ها به ۳٫۴ دصد خانوارها اشاره دارد که تعداد آن از مرز ۸۱۸ هزار خانوار گذشت.

بر اساس این آمار، اگرچه تعداد خانوارهای میلیونر لوکزامبورگی نتوانست از مرز ۵۱ هزار خانوار بگذرد با این حال، ۲۲٫۷ درصد خانوارهای ساکن این کشور نه چندان معروف میلیونرند.

در این رده‌بندی کمترین رقم مربوط به تعداد خانوارهای میلیونر به یونانی اختصاص دارد که این روزها با ریاضت‌های اقتصادی دست به گریبان است و وضعیت مالی نابسامانی را از سر می‌گذراند. به این ترتیب تعداد خانوارهای میلیونر در یونان از مرز ۳۴ هزار گذشت تا یونان همچنان کمترین تعداد خانوارهای میلیونر اروپایی را داشته باشد.

خالص ثروت خصوصی این خانواده‌ها حداقل یک میلیون یورو برآورد می‌شود.

سایت کسب و کار بازده

 

 

برچسب ها

*
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی