کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

آغاز پیش فروش برلیانس H330

پیش فروش برلیانس H330  توسط پارس خودرو آغاز شد و قیمت بازار این محصول نیز بین ۵۴ میلیون تا ۵۷ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان در نوسان است.

پیش فروش برلیانس

گروه خودروسازی سایپا پیش فروش اعتباری جدیدترین محصول پارس خودرو یعنی برلیانس H330 را با پیش پرداخت ۲۰ میلیون تومانی آغاز کرد. این خودرو در دو مدل گیربکس اتوماتیک و گیربکس معمولی با موعد تحویل در مرداد ماه امسال به مشتریان عرضه خواهد شد. قیمت بازار این محصول نیز بین ۵۴ میلیون تا ۵۷ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان در نوسان است.
پیش فروش برلیانس به شکل اینترنتی تك وديعه اي با سود مشاركت ۱۸ درصد و سود انصراف ۲۲% بوده و مبلغ چك‌ها و ساير مدارك و مابقي مبلغ در زمان تحويل مشخص مي گردد.

پیش فروش برلیانس به شکل اینترنتی تك وديعه اي به صورت اقساطی نیز با سود مشاركت ۲۰ درصد و سود انصراف ۲۲% بوده و بازپرداخت طي ۹ چك ۴ ماهه صورت می‌گیرد.

گفتنی است که مبلغ چك‌ها و ساير مدارك و مابقي مبلغ در زمان تحويل مشخص خواهد شد.
جهت یادآوری، پیشرانه اصلی یا قلب تپنده این برلیانس H330، از یک موتور ۱۴۹۸ سی سی چهار سیلندر ۱۶ سوپاپه با استانداردهای آلایندگی یورو ۵ تشکیل شده که با پمپاژ حداقل ۶٫۷ لیتر سوخت از مخزن سوخت ۵۵ لیتری به سیلندرها، می‌تواند حداکثر ۱۰۳ اسب بخار قدرت را در دور موتور ۵۸۰۰ دور بر دقیقه و همچنین حداکثر ۱۳۸ نیوتن متر گشتاور را در دور موتور ۳۸۰۰ دور بر دقیقه تولید کرده و برای ثبت حداکثر سرعتی ۱۷۰ کیلومتر بر ساعتی برای این اتومبیل ۱۲۵۰ کیلوگرمی، این نیروی تولیدی را توسط یک جعبه دنده ۴ سرعته اتوماتیک یا ۵ سرعت دستی به چرخ‌های جلویی H330 ارسال می‌کند.

سایت کسب و کار بازده

منبع: جام نیوز

مطالب مرتبط
ماشین های آمریکایی : ۷ آمریکایی ترین خودرو را بشناسید +عکس
قیمت‌ جدید محبوب‌ترین خودروهای سایپا + جدول
   قیمت خودروهای داخلی از کارخانه تا بازار + جدول
قیمت ۳ خودروی داخلی کاهش یافت
ورود خودروهای هوشمند تویوتا به بازار
سال آینده ۵ خودروی جدید وارد ایران می‌شود
۱۰ قابل اطمینان ترین برند خودرو
تویوتا در چابهار خودرو می‌سازد؟
اختراع خودرویی که با امواج ذهنی کنترل می‌شود
خودروسازان آلمانی به ایران می‌آیند
۵ برند برتر خودرو ۲۰۱۶
انجمن حمایت از مصرف‌کنندگان: پژو ۴۰۵ و پراید نخرید

برچسب ها

*
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی