کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

آخرین وضعیت بیماری کرونا و وبا در میان حجاج ایرانی

حسن قاضی‌زاده هاشمی شامگاه پنجشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به درخواست وزیر بهداشت عراق برای دریافت کلر از ایران اظهار کرد: چند تن کلر به این کشور داده شده تا در امور بهداشتی مورد استفاده قرار گیرد.

image_13940707485490.jpg

وی ارائه کلر را برای مقابله با بیماری وبا اعلام و اضافه کرد: بقیه راه‌های مقابله با بیماری وبا توصیه و رعایت نکات بهداشتی است و زائران عتبات می‌دانند که نباید از غذاهای نامطمئن استفاده و در عین حال از آب‌های بسته‌های استفاده کنند.

وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی تاکید کرد: فکر نمی‌کنم مشکل خاصی در مورد بیماری وبا وجود داشته باشد و شستشوی مرتب دست‌ها کمک شایان توجهی به پیشگیری از ابتلا به این بیماری می‌کند.

هاشمی با تاکید بر اینکه تا کنون موردی از ابتلا به بیماری کرونا در بین حجاج مشاهده نشده است، ادامه داد: مراقبان بهداشتی مراقبت موارد مشکوک هستند.

وی تاکید کرد: موارد مشکوک به بیماری کرونا در قرنطینه هستند و اگر این بیماری‌ها قطعی شود باید به سازمان بهداشت جهانی گزارش شود.

وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه مسئولان بهداشتی عربستان از مصدومان بستری در بیمارستان‌های عربستان پرستاری و مراقبت خوبی انجام داده‌اند، در این رابطه بی کفایتی دیگر مسئولان همواره دامن مسئولان بهداشتی را می‌گیرد که در این مورد هم وزیر بهداشت عربستان درگیر شده است.

منبع: مهر

سایت کسب و کار بازده

 

مطالب مرتبط

برچسب ها

*
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی